Розіслала всім резюме з надією отримати пропозицію роботи, а натомість отримала одні відмови. Тут рекрутери можуть отримати великі бонуси за закриття позицій або за досягнення квартальних KPI при мінімальній ставці. Такі фахівці орієнтуються на кількість та ефективність кожного контакту з кандидатом, якість відібраних CV. Пізніше tech рекрутер може рости в менеджменті та стати Recruitment Team Lead.

Заповніть, якщо ви не проти, щоб ми могли зв’язатись у випадку потреби. Попрацювавши деякий час у ролі лідера команди, я виробила власний підхід до лідерства, який складається з трьох основних правил. Для IT-рекрутерів важливі як delicate abilities, так і hard abilities. Залишай заявку і наш менеджер узгодить всі деталі.

«більше Не Хочу Працювати В Аутсорсі — Лише В Продукті» Android-розробник — Про Своє Бачення Кар’єри Та Зафейлений Стартап

Здобудь впевненість, опануй емоції – і показуй найкращий результат на реальній співбесіді. Щоб стати рекрутером або HR-менеджером в IT-компанії, потрібно розуміти особливості та тренди цієї індустрії, стежити за ринком. Спеціальних вимог до новачків немає, але необхідні навички спілкування з людьми, здатність оцінювати, а також середній і вищий рівень англійської. Потім він розміщує вакансію на профільних сайтах і разом з тим приступає до активного пошуку — через соцмережі, знайомства, заходи. Знайшовши підходящого кандидата, рекрутер запрошує його на серію інтерв’ю, організовує зустрічі з технічними фахівцями і менеджментом. Після цього, у разі успішних співбесід, становить Job offer і обумовлює деталі виходу на роботу.

  • Якось моя подруга сказала, що бачить мене HR-ом в ІТ-компанії.
  • Вони не мають викликати стресу, адже це частина росту по кар’єрі.
  • У 2021 році виріс попит на українських IT-фахівців.
  • HR-менеджер працює з колективом компанії, розвиває корпоративну культуру, допомагає адаптуватися новим колегам.
  • На початку кар`єрного шляху завжди є думки щодо того, наскільки якісно ти можеш виконувати свою роботу.

Наприклад, питання «чи є у вас парковка біля офісу»‎ не змусить задуматися, рекрутер одразу зможе відповісти. IT рекрутинг – це бізнес-процес з пошуку та підбору кандидатів у компанії. Завдання рекрутера – знайти кандидата, знання та вміння якого відповідають вимогам вакансії.

Знання, Вміння Та Навички, Які Опанує Студент По Закінченню Курсу It Рекрутинг+hr

Вийти на пенсію це не заробляти а  лише витрачати. То польскі вітчизяні тонуть сплавляючись вниз по Дніпру. Ділимося з вами трьома корисними подкастами про розвиток та кар’єрні історії айтівців.

Карєра IT-рекрутера

Але варто одразу розуміти, які завдання справді допоможуть тобі в кар`єрному рості та справедливо визначати ціну своїх послуг. Зараз я Lead Recruiter в ІТ-компанії ISsoft Ukraine, а також рекрутерка повного циклу з обов’язками від пошуку кандидатів до офферу. Мене мотивують прийняті оффери й успішно вирішені кейси, а також результат команди. А ще мені подобається, коли мій досвід тестують інші люди, в них усе працює і я отримую позитивний фідбек.

Як Правильно Заповнювати Linkedin-профіль Джуніору І Сеньйору Детальна Інструкція

Немає можливості проявити свої навички на інших вакансіях, доменних сферах і т.д. Так, наприклад, в продукті Senior-рекрутер буде знати нюанси роботи з різними вакансіями в JavaScript і віртуозно обирати компанії-донори для проєкту. А ось рекрутер в аутсорсі чи агентстві розбирається в широкому колі технологій та позицій, завжди знає, які технології та умови на ринку актуальні.

Робота з рекрутером відбувається у зручний тобі час за попередньою домовленістю, онлайн. Рекрутер тільки опублікував вакансію QA-інженера, а його пошта вже переповнена сотнями відгуків. За статистикою, на перегляд одного резюме рекрутер витрачає від 5 до 10 секунд. Основне завдання рекрутера — пошук потенційних кандидатів і успішне закриття вакансії. Крім того, є прямий доступ до hiring manager’a і можливість вплинути на умови вакансії. Якщо потрібно уточнити деталі проєкту, переосмислити зарплатну вилку — внутрішній рекрутер швидко з цим впорається.

Але з іншої — вони розбираються одразу в широкому наборі технологій, знайдуть кандидата під будь-який стек та вимоги, тримають руку на пульсі ринку IT. В продукті рекрутер шукає фахівців для своєї компанії. Зазвичай є один або декілька різних продуктів, для яких потрібні кандидати. Головна перевага роботи в продукті — рекрутер в курсі соціального пакета, опису проєктів, стеку та якихось деталей місця роботи.

Якось моя подруга сказала, що бачить мене HR-ом в ІТ-компанії. IT-компанії звертаються в рекрутингове агентство, коли немає внутрішньої команди рекрутерів або потрібна тимчасова допомога з великою кількістю позицій. Тому рекрутери агентств (зовнішні рекрутери) шукають фахівців під клієнтів і можуть одночасно пропонувати кандидату рекрутер віддалено до 10 різних вакансій зі схожим стеком. Зазвичай рекрутер в продуктовій компанії шукає фахівців зі схожим стеком та досвідом. Це можливість добре прокачатися в декількох напрямах, знати всі альтернативи та взаємопов’язані технології та швидко знаходити кандидатів для них. Але з іншого боку — це обмежує досвід рекрутера.

Кар’єра It-рекрутера: Що Потрібно Знати Про Цю Професію

Це те, що я рекомендую і що допомагає ніколи не зупинятись у професійному розвитку. Я досі маю менторку, яка ділиться зі мною досвідом, як ефективно комунікувати на рівні топменеджменту компанії, розвивати бізнес- і стратегічне мислення. Це дає мені нагоду вчитися на важких кейсах і підходах, які використовуються для їх вирішення. У наших із менторкою взаєминах я завжди намагаюся бути цікавою та дати щось натомість, навіть необов’язково пов’язане з рекрутингом.

Карєра IT-рекрутера

Результати моєї команди є для мене особливо цінними. Наприклад, сорсерка, яка починала кар’єру в моїй команді, зараз працює Senior-рекрутеркою та вже менторить молодих спеціалістів. Окрім того, Лілія б дуже хотіла ще в 2018 році розказати собі про ознаки та причини вигорання, а також поділитися способами їх попередження.

Карєра IT-рекрутера

Тут усі процеси налагоджені, але, як у будь-якій компанії, є над чим працювати та що вдосконалювати. У найближчі кілька років я бачу себе Lead’ом, який ефективно https://wizardsdev.com/ керує командою та пліч-о-пліч із нею досягає цілей бізнесу. А за 3-5 років планую вирости до C-level професіонала (рівень топменеджменту компанії. — Прим. ред.).